0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France لیگ ۱
نیس
-
-
پاریس سن ژرمن
inprogress
۲۲:۱۵
  Turkey سوپر لیگ
گالاتاسارای
-
-
سیواس اسپو
inprogress
۲۱:۰۰
  Spain لالیگا
Granada CF
-
-
CA Osasuna
inprogress
۲۲:۳۰
  Saudi Arabia لیگ اختصاصی سعودی
الهلال ریاض
۳
۰
Damac FC
Finished
۱۸:۳۵
الاهلی جده
۳
۱
التعاون
Finished
۲۰:۳۰
AL Adalh FC
۳
۵
الفاتح
Finished
۱۸:۲۰
  Germany بوندسلیگا
آینتراخت فرانکفورت
-
-
بایر لورکوزن
inprogress
۲۲:۰۰
  Ukraine لیگ برتر
شاختار دونتسک
۶
۰
Kolos Kovalivka
Finished
۱۹:۳۰
  Japan جی لیگ
Matsumoto Yamaga FC
۱
۱
کاشیما انتلیرس
Finished
۱۳:۳۰
اوراوا رد دیاموندس
۰
۱
Oita Trinita
Finished
۱۴:۰۰
کنسادول ساپورو
۰
۱
سرزو اوزاکا
Finished
۱۳:۳۰
  China سوپر لیگ چین
Shenzhen FC
۲
۳
گوانگژو اوربراند
Finished
۱۵:۰۵
تیانجین کوانجین
۳
۱
Wuhan Zall FC
Finished
۱۵:۰۵
  Belgium دسته یک آ
رویال موسکرون-پروولز
-
-
کلوب بروگ
inprogress
۲۲:۰۰
  Croatia لیگ ۱
HNK Gorica
۲
۴
دینامو زاگرب
Finished
۱۹:۳۰
  Netherlands بخش اول
کامبور لئوواردن
-
-
اوس
inprogress
۲۱:۳۰
نایمخن
-
-
جونگ پی اس وی آیندهوون
inprogress
۲۱:۳۰
گو اهد ایگلز
-
-
ولندام
inprogress
۲۱:۳۰
آیندهوون
-
-
NAC Breda
inprogress
۲۱:۳۰
آلکمار
-
-
آژاکس آمستردام
inprogress
۲۱:۳۰
اوترخت
-
-
د گریفسچاپ
inprogress
۲۱:۳۰
ماستریخت
-
-
SBV Excelsior
inprogress
۲۱:۳۰
دن بوش
-
-
Roda JC Kerkrade
inprogress
۲۱:۳۰
تلستار
-
-
آلمیره سیتی
inprogress
۲۱:۳۰
دودرخت
-
-
هلموند اسپورت
inprogress
۲۱:۳۰
  Serbia سوپر لیگ
FK Crvena Zvezda
-
-
راد بوگراد
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Cukaricki
۰
۰
وجودینا
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری آ
اوای
۰
۲
اینتر ناسیونال رس
Finished
۰۱:۴۵
فلامینزه
۱
۲
اتلتیکو پارانانس
Finished
۰۳:۳۰
سانتوس
۲
۱
سیارا
Finished
۰۱:۴۵
  Spain لالیگا 2
کادیز
-
-
UD Las Palmas
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil مسابقات قهرمانی برزیل سری ب
Botafogo FC SP
۰
۰
اتلتیکو گو
Finished
۰۱:۴۵
Cuiaba EC MT
۲
۱
گوارانی
Finished
۰۴:۰۰
  England چمپیونشیپ
کاردیف سیتی
-
-
شفیلد وندزدی
inprogress
۲۲:۱۵
  Chile دسته برتر
اورتون د وینا دل مار
۲
۱
کوریکو یونیدو
Finished
۰۱:۰۰
یونیورسیداد د شیلی
۲
۱
دپورتس اکویکو
Finished
۰۳:۳۰
  Australia لیگ
ملبورن ویکتوری
۱
۲
وسترن سیدنی
Finished
۱۲:۰۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Real Esteli FC
۰
۰
CD Ocotal
Finished
۰۲:۰۰
  United Arab Emirates لیگ خلیج عرب
الدهافرا
۱
۰
آجمان کلاب
Finished
۱۸:۰۰
AL Ittihad Kalba
۱
۰
Fujairah FC
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay دسته برتر، کلاسورا
مونته ویدئو واندررز
۲
۰
دفنسور اسپورتینگ
Finished
۰۲:۰۰
  Ireland دسته برتر
University College Dublin
-
-
شامروک روورز
inprogress
۲۲:۱۵
کورک سیتی
-
-
دانداک
inprogress
۲۲:۱۵
پاتریک اتلتیک
-
-
بوهمیانس دابلین
inprogress
۲۲:۱۵
فین هارپس
-
-
واتفورد
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany بوندسلیگا دوم
ارزگبرگ
۴
۳
نورمبرگ
Finished
۲۰:۰۰
گروتر فورث
۲
۰
دینامو دریسدن
Finished
۲۰:۰۰
  Czech Republic لیگ ملی فوتبال
FC Zbrojovka Brno
۴
۱
وانس دورف
Finished
۲۰:۳۰
ویتکوایس
۰
۳
FK Dukla Prague
Finished
۱۸:۳۰
یوستی ناد لابم
۲
۰
MFK Chrudim
Finished
۱۹:۳۰
  Kuwait لیگ برتر
Yarmouk
۲
۲
النصر کویت
Finished
۱۸:۱۵
Al-Shabab
۱
۱
العربی
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Amateur لیگ منطقه ای مرکزی
استورم گراز
۶
۰
استادل - پائورا
Finished
۲۰:۳۰
بد گلیچنبرگ
۳
۱
اس سی کالسدورف
Finished
۲۰:۳۰
FC Wels
۱
۵
ویز
Finished
۲۰:۳۰
یونیون والکسبانک وکلامارکت
۲
۲
گلیسدورف
Finished
۲۰:۳۰
  Italy سری بی
اس سیتادلا
-
-
Cosenza Calcio
inprogress
۲۲:۳۰
  Romania لالیگا۱
AFC Hermannstadt
۰
۰
ولونتاری
Finished
۱۸:۳۰
دینامو بوسورستی
-
-
گاز متان مدیاس
inprogress
۲۱:۰۰
  Austria لیگ اول
SK Austria Klagenfurt
-
-
SV Horn
Finished
۲۰:۴۰
بلاو وایس لینز
۲
۳
فلوریدزدورفر آ سی
Finished
۲۰:۴۰
SKU Amstetten
-
-
SV Lafnitz
Finished
۲۰:۴۰
Young Violets FK Austria Wien
۱
۲
واکر اینسبروک
Finished
۲۰:۴۰
SK Vorwarts Steyr
-
-
استرالیا لوستناو
Finished
۲۰:۴۰
  Egypt لیگ برتر
الاتحاد الاسکندری
۱
۱
وادی دگلا
Finished
۱۹:۰۰
اسماعیلی
-
-
Haras EL Hodood
inprogress
۲۱:۳۰
الموکاولون العرب
-
-
Aswan FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Turkey لیگ
Akhisar Belediyespor
۲
۱
اسکیشهیر اسپور
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
Estoril Praia
۲
۰
CD Aves
Finished
۱۳:۳۰
CD Feirense
۲
۲
CS Maritimo
Finished
۱۷:۳۰
Rio Ave
۲
۱
Portimonense
Finished
۱۸:۳۰
CF Belenenses
۲
۱
FC Famalicao
Finished
۱۷:۳۰
Vitoria Guimaraes
۱
۱
Leixoes SC
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica دسته برتر، کامپیناتو اینویرنو
یونیورسیداد د کاستاریکا
۰
۳
الجوانسه
Finished
۰۵:۳۰
  Russia لیگ جوانان
اسپارتاک مسکو
۱
۰
روبین کازان
Finished
۱۳:۳۰
FK Tambov
۲
۱
اورال اکاترینبورگ
Finished
۱۴:۳۰
زنیت سن پطرزبورگ
۴
۱
روستوف
Finished
۱۲:۳۰
  Sweden سوپریتان
فرج تابی
۰
۳
هالمستاد
Finished
۲۰:۳۰
  Indonesia لالیگا۱
PSS Sleman
۱
۰
Persepar Kalteng Putra
Finished
۱۲:۰۰
پرسلا لامونگان
۰
۱
پسیس سیمارانگ
Finished
۱۲:۰۰
پوسامانیا بورنو
۶
۰
بالی یونایتد پوسام
Finished
۱۵:۰۰
باریتو پوترا
۴
۱
پرسرو سروی
Finished
۱۵:۰۰
پرسیب باندونگ
۴
۱
پرسبایا سورابایا
Finished
۱۶:۰۰
  France لیگ ۲
SM Caen
-
-
والنسین
inprogress
۲۱:۳۰
FC Chambly Oise
-
-
سوشو
inprogress
۲۱:۳۰
آژاکسیو
-
-
نانسی
inprogress
۲۱:۳۰
ES Troyes AC
-
-
Le Mans FC
inprogress
۲۱:۳۰
کلرمونت فووت
-
-
Rodez Aveyron
inprogress
۲۱:۳۰
Grenoble Foot 38
-
-
اورلینس
inprogress
۲۱:۳۰
شتروواس
-
-
پاریس
inprogress
۲۱:۳۰
چامویز نیروت
-
-
EA Guingamp
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland لیگ برتر
زاگلبی لوبین
۰
۱
پوگون ززیکین
Finished
۱۹:۳۰
ویسلا کراکو
-
-
پیاست گلویس
inprogress
۲۲:۰۰
  Denmark سوپر لیگ
آلبورگ
۱
۰
اودنسه
Finished
۲۰:۳۰
  Israel لیگ جنوبی ب
Beitar Ironi Kiryat Gat
۳
۳
موادون زیری راحات
Finished
۱۲:۰۰
هاپوئل یروهام
۲
۱
مکابی ایرونی کیریات ملخی
Finished
۱۳:۰۰
اسپورت کلوب شیکون هامیزرا
۱
۱
بر شوا
Finished
۱۳:۳۰
بیتار ایرونی مالی آدومیم
-
-
Sport Club Dimona
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Czech Republic لیگ زیر 19سال، دسته 1
کاروینا
۱
۰
فاستاو زلین
Finished
۱۴:۳۰
بانیک اوستراوا
۱
۴
اسپارتا پراگ
Finished
۱۵:۰۰
سیگما اولوموک
-
-
Meteor Praha
Finished
۱۳:۳۰
  Germany لیگ 3
MSV Duisburg
۳
۱
1 FC Kaiserslautern
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden آلسونسکان
اسکیلسفونا
۱
۰
گیف ساندسوال
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico لیگ زیر ۲۰ سال، اپرتورا
وراکروز تیبورونس روجوس
۲
۱
تایگرز
Finished
۱۷:۳۰
  France ملی
آورانچس
۲
۱
SC Toulon
Finished
۱۹:۳۰
بولون کوت اوپال
-
-
US Quevillaise-Rouen Metropole
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Bastia Borgo
-
-
رد استار
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Le Puy Foot 43 Auvergne
-
-
بزیرس
inprogress
۲۱:۳۰
چولت
-
-
لیون - دوچر
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
استد لاوالویس
-
-
پو
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
کونکارنیاو
-
-
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
کرتایل
-
-
دانکرک
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Villefranche-Beaujolais
-
-
Gazelec FC Ajaccio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Amateur لیگ ترول
SV Woergl
-
-
زیرل
inprogress
۲۱:۰۰
Schwaz
-
-
اس سی امست 1933
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Ukraine قهرمانی زیر ۲۱سال
کاپاتی-دی لویو
۳
۰
FC Lviv
Finished
۱۳:۳۰
زوریا-دی لوگانسک
۶
۱
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۴:۳۰
  United Arab Emirates Presidents Cup, Preliminary Round
Al-Hamriyah
۶
۱
AL Arabi (UAE)
Finished
۱۶:۳۰
  Russia لیگ برتر
اخمت گروزنی
۰
۲
لوکومتیو مسکو
Finished
۲۰:۰۰
  Austria Amateur لیگ منطقه ای شرق
FC Marchfeld Donauauen
-
-
بروک / لیتا
inprogress
۲۱:۰۰
نوسیدل 1919
۲
۰
SV Stripfing
Finished
۲۰:۳۰
راپید وین
۱
۱
SC Team Wiener Linien
Finished
۲۰:۳۰
ترایسکیرچن
-
-
SV Mattersburg (A)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
ASV Drassburg
-
-
ابریچدورف
inprogress
۲۱:۰۰
  Poland لیگ ۱
ویگری سوالکی
۱
۰
اودرا اوپولی
Finished
۱۹:۳۰
پوسززا نیپولومیکی
۲
۱
جی.کی.اس تیخی
Finished
۱۹:۳۰
چروبری گلوگوو
۱
۰
چوجنیزانکا چوجنیک
Finished
۱۹:۳۰
استال میلس
۵
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۰:۳۰
مایدز لگنیکا
-
-
ستومیل ولسزتین
inprogress
۲۲:۱۵
  International مسابقات قهرمانی کشورهای آفریقا ، انتخابی
سودان
۱
۲
تانزانیا
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia لیگ
پوپراد
۲
۰
MFK Ruzomberok B
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina مسابقات قهرمانی فصل اول
بنفیلد
۳
۱
اتلتیکو توکومان رزرو
Finished
۱۶:۳۰
ایندپندینته رس
۱
۱
ارژانتینوس جونیورز
Finished
۱۶:۳۰
جیمناسیا ده لا پلاتا
۱
۱
یونیون سانتا فی رزرو
Finished
۱۶:۳۰
روساریو سنترال رس
۲
۱
ولز سارسفیلد رسرو
Finished
۱۶:۳۰
تالرس د کوردوبا ریسرو
۱
۳
لانوس رس
Finished
۱۶:۳۰
کولون
۰
۲
گدوی کروز
Finished
۱۶:۳۰
هوراکان رس
۲
۲
سان لورنزو دی الماگرو
Finished
۱۶:۳۰
پاتروناتو ریس
۳
۰
نیوئلس اولد بویز
Finished
۱۶:۳۰
بوکس جوانان
-
-
ریسینگ کلاب ریس
inprogress
۲۲:۳۰
  Romania لیگ ۳ سری ۵
Csc Sanmartin
۵
۱
یونیریا دج
Finished
۱۵:۳۰
کلوج Ii
۳
۳
آوانتول رگین
Finished
۱۵:۳۰
AFC Ariesul Turda
۱
۱
Acs Unu Fotbal Club Gloria
Finished
۱۵:۳۰
  Romania لیگ ۳ سری ۳
اف سی ولانتاری
۲
۳
CS Blejoi
Finished
۱۵:۳۰
یونیورسیتاتی کرایووا
۶
۱
Fc Pucioasa
Finished
۱۵:۳۰
فلاکارا مورنی
۴
۰
Acs Vedita Colonesti Ms
Finished
۱۵:۳۰
CSM Slatina
۲
۲
پروگرسول 1994 اسپارتاک
Finished
۱۵:۳۰
  France Championnat National U19, Group D
OGC Nice
۲
۰
As Porto Vecchio U19
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria اولین لیگ حرفه ای
ویتوشا بیستریکا
۰
۲
چرنو‌مور وارنا
Finished
۱۸:۰۰
دوناو روس
۰
۲
ایتار ۱۹۲۴ ولیکو تارنو
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark دسته 1
Hvidovre IF
۱
۱
وندسیسل
Finished
۲۰:۰۰
ویبورگ
۵
۰
فرماد اماگر
Finished
۱۹:۳۰
  Romania لیگ ۳ سری ۴
فیلیاسی
۳
۳
As Fortuna Becicherecu Mic
Finished
۱۵:۳۰
سویمی لیپووا
۳
۰
ACS Dumbravita
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland لیگ چلنج
آراو
-
-
FC Lausanne-Sport
inprogress
۲۱:۳۰
  Israel لیگ شمالی A
Maccabi Ahva Yarka
۰
۴
ایرونی بنی کابل
Finished
۱۱:۳۰
  England لیگ۱
Tranmere Rovers
-
-
ساوتند یونایتد
inprogress
۲۲:۱۵
Lincoln City
-
-
شروزبری تاون
inprogress
۲۲:۱۵
  Israel لالیگا الف جنوبی
Hapoel Marmorek FC
۲
۰
Shimshon Kfar Kasem
Finished
۱۵:۰۰
مکابی جافا
-
-
هاپوئل کفار شلم
Finished
۱۴:۱۵
هکاه رمت گان
-
-
Fc Ironi Or Yehuda
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
مکابی کیریات گات
۰
۶
هاپوئل ازور
Finished
۱۵:۰۰
  Israel لالیگا الف شمالی
هاپوئل هرزلیا
۱
۲
Hapoel Bnei Zalfa
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Kaukab
-
-
هاپوئل میگدال هامک
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
ایرونی تیبریاس
-
-
Maccabi Ironi Tamra
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Wales لیگ برتر
کیفن درویس
-
-
Caernarfon Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
کارمارتن تاون
-
-
آبریسویت تاون
inprogress
۲۲:۳۰
  Belarus لیگ لیگ دولری ویشایا ( رزرو)
دینامو مینسک رزرو
-
-
ویتبسک رزرو
Finished
۱۳:۳۰
باته بریسو ریسرو
۴
۱
گومل رزرو
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال شرق
FC Rot-Weiss Erfurt
۳
۰
Bischofswerdaer FV 1908
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland First Division, Promotion Playoffs
کابینتیلی
-
-
دروغدا یونایتد
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Belgium دسته یک Bمرحله اول
ویسترلو
-
-
Sporting Lokeren
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای باواریا
ممینگن
-
-
بوشباخ
inprogress
۲۱:۰۰
  Germany Amateur لیگ منطقه ای شمال
دروچترسن / اسل
-
-
Werder Bremen II
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Amateur بوندسلیگا، زنان
Bayer 04 Leverkusen
-
-
هافنهایم
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Germany Amateur لیگ منطقه ای غرب
ورل
۰
۰
آلمانیا آکن
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Amateur لیگ سالزبرگر
ساک ۱۹۱۴ سالزبورگ
-
-
SV Seekirchen
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
TSV St. Johann
-
-
SV Wals-Grunau
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Ukraine لیگ دوم
Fc Avangard-2 Kramatorsk
-
-
نیکوپول
Finished
۱۳:۳۰
Fc Chernomorets-2 Odessa
-
-
انرهیا نوا کاخوفکا
Finished
۱۳:۳۰
Obolon-brovar-2 Bucha
-
-
پودیلیا خملنیتسکی
Finished
۱۴:۳۰
  Uganda First Division
Paidha Black Angels
-
-
Kataka Fc
Finished
۱۰:۳۰
Dove All Stars
۱
۱
Bukedea Town Council Fc
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus لیگ برتر
مینسک
-
-
تورنتو مینسک
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Bulgaria نخبگان زیر 19 سال
لوکومتیو پلودیو
۳
۰
Fk Vereya Stara Zagora
Finished
۱۶:۰۰
Fc Tsarsko Selo Sofia
۲
۳
لوسکی سوفیا
Finished
۱۶:۰۰
  Saudi Arabia دسته دوم
AL Washm FC
-
-
AL Sadd
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Russia پی اف ال،غرب
ولس مسکو
۶
۰
پسکو-747
Finished
۱۵:۳۰
کازانکا مسکو
۵
۱
Rodina Moscow
Finished
۱۷:۳۰
  Romania لیگ ۳ سری ۱
Csm Bacau
۱
۳
CS Cetatea Targu Neamt
Finished
۱۵:۳۰
  Israel لیگ جنوبی آ
ایرونی بیت داگان
۴
۱
بیتار پیتا تیکوا
Finished
۱۴:۰۰
  Malta لیگ برتر،راند مهم
موستا
۱
۰
ST Lucia FC
Finished
۱۹:۳۰
سنگلیا اتلتیک
-
-
سلیما واندررس
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید